MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 12411034
nr 1241 1034
Stolar
4 st, Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador
måndag 18 mars 2019
kl 20:49:02
Den Gustavianska stilen